• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Dış Mekan Fotoğraf Çekimi - Dış Mekan Albüm Çekimi

DIŞ MEKAN ALBÜM FOTOĞRAFI ÇEKİMİ


  Dış mekan fotoğraf çekimleri düğün fotoğrafçılığı dalları arasında en profesyonellik gerektiren alanlardan biridir. Düğün fotoğraf sanatçılarının doğru pozu doğru yerde ve zamanda yakalamaları gerekmektedir. Dış mekan çekimleri sadece güzel bir mekan ile sonuçlandırılabilecek bir çalışma değildir. Ömür boyu bakmaktan zevk alabileceğiniz bir düğün albüm için en kaliteli pozlara ihtiyacınız vardır. Düğün fotoğrafçınızın yeteneği ve tecrübesi size bu alanda çok yardımcı olacaktır. Düğün fotoğrafçısı dış çekim fotoğraflarında bir pozun her çift için doğru poz olmayacağını bilmektedir. Bu yüzden kişiye özel doğallığı ve güzelliği yansıtan bir çekim yapmak zorundadır. Flashcom fotoğrafçıları yılların deneyimi ve bilgi birikimi ile müşterilerini memnun edecek profesyonellikte Dış çekim yapılacak mekanları çok iyi tanımakta mekana ve size uygun en kaliteli fotoğrafları yakalamakta uzmandırlar. Mekan Seçimi:


  Dış mekan seçimleri genelde örnekler üzerinden yapılmakta ve belli başlı mekanlar tercih edilmektedir. Bunun avantajı bilinen dış mekan çekimleri için sürekli kullanılan bir yere gitmek sizi beklenmedik aksaklıklara karşı bir nebze koruyacaktır. Dezavantajı ise sizin için özel olan bu günün sadece size özel bir mekanda çekilmesini isteyebilirsiniz. Doğal Olun


  Dış mekan çekimlerinin stüdyo çekimlerinden bir farkı daha naturel bir ortamda çekiliyor olmasıdır. Böyle olunca daha size özel pozlarda doğal bir şekilde fotoğraflar çektirmeniz dış çekimlerinizi daha samimi yapacaktır. Farklı Çekim Teknikleri ile ;
Yıllarca Fotoğraf Albümünüze tekrar tekrar bakmaya doyamayacaksınız...


Ankara’da dış mekanda düğün fotoğrafı en iyi nerelerde çektirilir?

  Gelin ve damadın düğün öncesi dönemde veya düğün esnasında güzel anılarını ölümsüzleştirmek için başvurdukları yolların arasında ilk sırada düğün fotoğraf çekimleri yer almaktadır. Her çift düğün fotoğraflarının benzersiz ve güzel olmasını ister ve bu en doğal haklarıdır. Dış mekan fotoğraf çekimleri düğün fotoğrafçılığı dalları arasında en profesyonellik gerektiren alanlardan biridir. Biz de sizlere bu özel günü ölümsüzleştirebileceğiniz Ankara’nın en iyi dış mekan adreslerini derledik;

Botanik Park: 

  Avrupa’nın ikinci büyük, Türkiye’nin de en büyük botanik bahçesi olan bu park, hem konumu hem de doğal ortamı ile düğün fotoğrafları için sıklıkla tercih edilen bir mekandır. Çankaya Caddesi ile Cinnah Caddesi arasında 1970 yılında kurulan parkın ortasında bir havuz, çocuk bahçesi ve çiçek serası bulunuyor.


Tuz Gölü:

Ankara’ya 1 saat mesafe bulunan Tuz Gölü, alternatif ve farklı kareler yakalamak isteyen çiftler için ideal. Bembeyaz bir zeminde siyah-beyaz kareler ya da suyun olduğu kısımlarda bol yansımalı fotoğraflar çektirebilirsiniz. Çıkan sonuçlar gittiğiniz yola değecektir.

50. Yıl Parkı:


  Ankara gökyüzü manzaraları ile de meşhur bir şehir. Dış çekimlerde göl ve orman manzarasından farklı olarak şehir ve gökyüzü manzarası isteyenler 50. Yıl Parkı’nda güzel kareler yakalamak için güzel bir tercihtir.

Dikmen Vadisi:

  Bahar ve Yaz dönemlerinde her köşe başında bir gelin-damat görebilirsiniz. Dikmen Vadisi merkezi konumu, büyüklüğü ve havuzları ile güzel kareler yakalamamıza imkan sağlıyor.

Altınköy Açık Hava Müzesi:


  Altındağ Belediyesi’nin hizmete soktuğu, 100 yıl öncesinin köy hayatını anlatmak üzere yapılan müzede köy kahvesinden tutun, ahırına, demircisine kadar her şey tüm detayıyla düşünülmüş ve parka yerleştirilmiş. İçeride bulunan yel değirmeni ise çok farklı bir renk katıyor. Müze olduğu için hizmet saatleri kısıtlı ve girişler ücretli, ayrıca düğün çekimlerinden ekstra ücret alınıyor.

Altınpark:

(Gelin ve Damadın Fayton Keyfi)

Büyükşehir Belediyesi, evliliğe adım atan çiftler için Altınpark’ta ‘faytonlu gezi’ düzenlemeye başladı. Fayton turunun ücretsiz olduğunu belirten ANFA yetkilileri, uygulamayla ilgili şu bilgileri verdi:
5 NOKTADA FOTOĞRAF ÇEKİMİ

  “Gelin ve damat Altınpark’taki Ankara Evi’nin önünden özel olarak süslenmiş faytona bindiriliyor. Çiftin yakınlarının da bu güzel olaya tanıklık etmeleri için faytonun ardından yine özel olarak süslenmiş olan golf araçlarıyla çiftleri takip etmelerine olanak sağlanıyor. Sonrasında belirlenen 5 farklı noktada durularak birbirinden özel fotoğraflar çekiliyor. Fayton turundan faydalanmak isteyen çiftlerin öncelikli olarak 444 06 27-23- 24 telefon numaraları aracılığıyla randevu almaları gerekiyor."

Anıtkabir: 

  Eşsiz mimarisiyle düğün fotoğrafı mekanlarının arasında yer alan Anıtkabir’de profesyonel çekim ve doğru ışıkla muhteşem kareler albümünüzde yerini alsın. 

Altındağ Belediyesi Hamamönü : 

En güzel anlar artık Hamamönü’nde ölümsüzleşiyor

  En özel günlerini, en güzel fotoğraflarla ölümsüzleştirmek isteyen çiftler, artık Dış Mekan Albüm Fotoğraflarını çektirmek için Hamamönü’nü tercih ediyor. En mutlu anlarında, en güzel manzara eşliğinde poz vermek isteyen mutlu çiftlerin bir numaralı adresi olan Hamamönü, yeni evli çiftlerin düğün albümlerinde özlümsüzleşiyor. Mutluluğa imza atan genç çiftler, Hamamönü’nün tarihi atmosferinde bir kez daha “evet” diyor.

 

      
Anasayfaya Git
    

 

  
1615 kez okundu