• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Kiralık Işık, Kiralık Aydınlatma ve Sürekli Işık Setleri
   Röportaj, Eğitim, Seminer, Fuar, Ürün Çekimi, Kişisel Tanıtım Videolarında, Kısa Film Çekimlerinde, Greenbox Video Çekimlerinde ve Işığın yetersiz olduğu mekanları aydınlatmada kullanabileceğiniz Floresan ve Halojen Sürekli Işık Setleri Kiralama ve Adrese Teslim Hizmeti. İletişim : Murat 0555 680 11 11

1.  KİRALIK FLORESAN SÜREKLİ IŞIK SETİ

 
   Röportaj, Eğitim, Ürün, Greenbox Video Çekimlerinde kullanabileceğiniz, kullanıma hazır bu set 5500 Kelvin sürekli ışık verir. Gün ışığı verdiğinden dolayı renk sapmalarına yol açmaz. Stabil çalışabilir, aynı pozlama değerleri ile çalışabilirsiniz.

   Soğuk ışık verir ve kırmızı kafa setlerde olan sıcaklığı bu üründe algılamazsınız. Çünkü kırmızı kafa 3200 Kelvin kırmızıya yakın sıcak ışık vermektedir. Bu hem rahatsız eder, hem de aşırı ısınmaya yol açar. Aşırı sıcaklık ise malzeme ömrünü azaltır.

   Kırmızı kafaları kullanırken 1-2 saatte bir dinlendirmek gerekir. Floresan ışıklarda ise böyle bir durum yoktur. Saatlerce çalışabilmektedir. Soğuk ışık ile greenbox perde üzerinde çalışıp chrome key yapabilirsiniz. Greenbox çekimi (setup'ı) için key light olarak kullanılabilir. 45 derecelik açılarla aydınlatma sağlanabilir. Ancak greenbox çekimi yapılacaksa fon aydınlatması için 1 set daha satın almakta fayda var. 2 adet Kino ışığı fon üzerinde kullanarak gölgeler yok edilebilir.

    
    
6 Adetli Floresan 2 Adet

8 adetli Floresan 2 Adet
Takım halinde mevcuttur       

2.  KİRALIK AYAKLI HALOJEN PROJEKTÖR ARMATÜR 

TEKNİK ÖZELLİKLERİ

 2X500 Watt Halojen Armatür

2*9500 Lümen Işık Aksı

540x1870x945mm Ölçülerinde

Enjeksiyon Alüminyum Gövde    

Anodize Alüminyum Reflektör    

Simetrik Dar Açılı Işık Dağılımı

4mm Isıya ve Darbelere  Dayanıklı Temperli Cam                           

Silikon Conta, Silikon Kablo  

Elektrostatik Toz Boya    

Açı Ayarlamak İçin Yatar Mekanizma 

  
                    

    

      
Anasayfaya Git
   
  
344 kez okundu